Srebrne Monety Premium & Bulionowe

MennicaSeriaMonetaNakład BUNakład Proof / Kolor
Srebrna UncjaHusaria2022 Husaria (nr 1)5000 / 9szt odwrotka500 box
Srebrna UncjaPolskie Uncjówki2022 Luna (nr 3)-500 box
Chojnacki & KwiecieńLuna2022 Luna 1oznielimitowana
Chojnacki & KwiecieńLuna2023 Luna 1oz?
79elementJadwiga Głowa KobietyJadwiga Głowa Kobiety 1oznielimitowana
Srebrna MennicaSrebrna Lokata2009 Srebrna Lokata, Piramida 1oz
Srebrna MennicaNowe biciePółgrosz litewski Zygmunta Augusta 1oz
Płocka MennicaPolskie Srebro Lokacyjne2012 Srebrny Żubr 1oz
Płocka MennicaPolskie Srebro Lokacyjne2012 Srebrny Orzeł 1oz
Mennica Polska S.A.1 cent Bitcoin 2014 Orzeł 1oz
Mennica GdańskaBestie Słowiańskie2023 Rusałka 2oz10000
APMEX7 Wonders of the Ancient WorldColossus of Rhodes7777
APMEX7 Wonders of the Ancient WorldHanging Gardens of Babylon7777
APMEX7 Wonders of the Ancient WorldLighthouse at Alexandria7777
APMEX7 Wonders of the Ancient WorldTemple of Artemis7777
APMEX7 Wonders of the Ancient WorldGreat Pyramind of Giza7777
APMEXNumber PI20205000
APMEXNumber PI20215000
APMEXZodiac Series2021 Baran
APMEXZodiac Series2021 Byk
APMEXZodiac Series2021 Panna
APMEXZodiac Series2021 Skorpion
APMEXZodiac Series2021 Strzelec
APMEXZodiac Series2021 Ryby
APMEXZodiac Series2021 Wodnik
APMEXZodiac Series2021 Waga
APMEXZodiac Series2021 Lew
APMEXZodiac Series2021 Bliźnięta
APMEXZodiac Series2021 Koziorożec
APMEXZodiac Series2021 Rak
Bayer MintLunar2022 Rok Tygrysa
Bayer MintLunar2021 Rok Bawoła
Bayer MintAfrican OunceOkapi
Bayer MintNautical OunceSedov
Bavarian MintAfrican Wildlife: Leopard2020
Bavarian MintAfrican Wildlife: Leopard202130000
Bavarian MintAfrican Wildlife: Elephant1999
Bavarian MintAfrican Wildlife: Elephant2000
Bavarian MintAfrican Wildlife: Elephant2001
Bavarian MintAfrican Wildlife: Elephant2003
Bavarian MintAfrican Wildlife: Elephant20045000
Bavarian MintAfrican Wildlife: Elephant20055000
Bavarian MintAfrican Wildlife: Elephant20065000
Bavarian MintAfrican Wildlife: Elephant20075000
Bavarian MintAfrican Wildlife: Elephant20085000
Bavarian MintAfrican Wildlife: Elephant2009130000
Bavarian MintAfrican Wildlife: Elephant2010120000
Bavarian MintAfrican Wildlife: Elephant2011170000
Bavarian MintAfrican Wildlife: Elephant201280000
Bavarian MintAfrican Wildlife: Elephant2013130000
Bavarian MintAfrican Wildlife: Elephant2014
Bavarian MintAfrican Wildlife: Elephant2015
Bavarian MintAfrican Wildlife: Elephant2016
Bavarian MintAfrican Wildlife: Elephant2017
Bavarian MintAfrican Wildlife: Elephant2018
Bavarian MintAfrican Wildlife: Elephant2019
Bavarian MintAfrican Wildlife: Elephant2020
Bavarian MintAfrican Wildlife: Elephant2021
Bavarian MintAfrican Wildlife: Elephant2022
Bavarian MintAfrican Wildlife: Elephant2023
Czech MintCzech Lion2018
Czech MintCzech Lion2019
Czech MintCzech Lion2020
Czech MintCzech Lion2021
Czech MintCzech Lion2022
Czech MintCzech Lion2023
Germania MintInterkosmosGagarin15000
Germania MintKnights of The Past2021 Knights of the Past 5 Euro 1oz15000
Germania MintKnights of The Past2021 Knights of the Past 10 euro 2oz999
Germania MintKnights of The Past2022 Knights of the Past 5 Euro 1oz15000
Germania MintKnights of The Past2022 Knights of the Past 10 euro 2oz999
Germania MintMythical Forest2019 Oak Leaf500001000
Germania MintMythical Forest2021 Chestnut Leaf25000500
Germania MintMythical Forest2022 Linden Leaf25000500
Germania MintAllegories2019 Britannia & Germania25000
Germania MintAllegories2019 Britannia & Germania 2oz2500
Germania MintAllegories2019 Columbia & Germania25000
Germania MintAllegories2019 Columbia & Germania 2oz2500
Germania MintAllegories2020 Italia & Germania25000
Germania MintAllegories2020 Italia & Germania 2oz2500
Germania MintAllegories2021 Austria & Germania25000
Germania MintAllegories2021 Austria & Germania 2oz2500
Germania MintAllegories2022 Polonia & Germania25000
Germania MintAllegories2022 Polonia & Germania 2oz2500
Germania MintGermania2019250001000
Germania MintGermania2020250001000
Germania MintGermania2021250001000
Germania MintGermania2021 2oz2500
Germania MintGermania2022250001000
Germania MintGermania2022 2oz2500
Germania MintGermania2023250001000
Germania MintGermania2023 2oz2500
Germania MintGermania Beasts2020 Fafnir 1oz25000
Germania MintGermania Beasts2020 Fafnir Geminus 2 x 1oz500
Germania MintGermania Beasts2020 Fafnir Ultra Double High Relief 2oz999
Germania MintGermania Beasts2022 Fenrir 1oz25000
Germania MintGermania Beasts2022 Fenrir Geminus 2 x 1oz500
Germania MintGermania Beasts2022 Fenrir Ultra Double High Relief 2oz999
Germania MintValkyries2022 Hildegard 1oz Silver BU25000
Germania MintValkyries2022 Hildegard Valhalla 1oz Silver BU999
Germania MintValkyries2022 Hildegard 2oz Ultra High Relief999
Germania MintValkyries2023 Ostara 1oz Silver BU25000
Germania MintValkyries2023 Ostara Valhalla 1oz Silver BU999
Germania MintValkyries2023 Ostara 2oz Ultra High Relief999
Germania MintWarriors2019 Berserk 2oz499
Germania MintWarriors2020 Ariowit 2oz499
Germania MintWarriors2022 Arminius 2oz499
Kazakhstan MintSnow Leopard / Silver Irbis2016-2000
Limitierte MünzserieGiants of the Ice Age2019 Irish Elk / Jeleń15000
Limitierte MünzserieGiants of the Ice Age2019 Woolly Mammoth / Mamut15000
Limitierte MünzserieGiants of the Ice Age2020 Smilodon / Tygrys15000
Limitierte MünzserieGiants of the Ice Age2020 Cave Bear / Niedzwiedź15000
Limitierte MünzserieGiants of the Ice Age2021 Aurochs / Tur15000
Limitierte MünzserieGiants of the Ice Age2021 Woolly Rhinoceros / Nosorożec włochaty15000
Münze Österreich20 EuroQuaternary
Münze Österreich20 EuroTertiary
Münze Österreich20 EuroCretaceous
Münze Österreich20 EuroJurassic
Münze Österreich20 Euro2013 Triassic50000
Münze Österreich20 Euro Maria Theresa2018 Maria Theresia Clemency and Faith-30000
Münze Österreich20 Euro Maria Theresa2018 Maria Theresia Prudence and Reform-30000
Münze Österreich20 Euro Maria Theresa2017 Maria Theresia Justice and Character-30000
Münze Österreich20 Euro Maria Theresa2017 Maria Theresia Courage and Determination-30000
New Zealand MintDC ComicsBatman15000
New Zealand MintDC ComicsSuperman15000
New Zealand MintDC ComicsWonder women15000
New Zealand MintDC ComicsAquamen15000
New Zealand MintDC ComicsGreen Lantern15000
New Zealand MintDC ComicsThe Flash15000
New Zealand MintJurassic Park202010000
New Zealand MintPirates of CaribbeanBlack Pearl15000
New Zealand MintPirates of CaribbeanFlying Dutchman15000
New Zealand MintPirates of CaribbeanEmpress15000
New Zealand MintPirates of CaribbeanQueen Anne's Revenge15000
New Zealand MintPirates of CaribbeanSilent Mary15000
New Zealand MintStar Wars2017 Darth Vader250000
New Zealand MintStar Wars2018 Stormtrooper250000
New Zealand MintStar Wars2018 Darth Vader250000
New Zealand MintStar Wars2019 Clone trooper250000
New Zealand MintStar Wars2019 Darth Vader100000
New Zealand MintStar Wars2020 Boba Fett100000
New Zealand MintStar Wars2020 Vader100000
New Zealand PostLittle spotted2017 Kiwi7500
New Zealand PostLittle spotted2018 Kiwi7500
New Zealand PostLittle spotted2020 Kiwi7500
New Zealand PostLittle spotted2021 Kiwi5000
New Zealand PostLord of the Rings2021 Frodo10000
New Zealand PostLord of the Rings2021 Boromir10000
New Zealand PostLord of the Rings2021 Gandalf10000
New Zealand PostLord of the Rings2021 One ring20000
Perth MintThe Phantom2022 The Phantom25000
Perth Mint50th Anniversary of Moon Landing20197500
Perth MintAustralian Emu2018300003000
Perth MintAustralian Emu2019300003000
Perth MintAustralian Emu2020300002500
Perth MintAustralian Emu2021300005000
Perth MintAustralian Emu202230000
Perth MintAustralian Funnel-Web Spider 20152015
Perth MintAustralian Kangaroo2015300,000
Perth MintAustralian Kangaroo201611,245,615
Perth MintAustralian Kangaroo20175,178,016
Perth MintAustralian Kangaroo20184,395,517
Perth MintAustralian Kangaroo20195,650,501
Perth MintAustralian Kangaroo202013,169,939
Perth MintAustralian Kangaroo2021nielimitowany
Perth MintAustralian Kangaroo2022nielimitowany
Perth MintAustralian Koala2007
Perth MintAustralian Koala2008137768
Perth MintAustralian Koala200984057
Perth MintAustralian Koala2010336757
Perth MintAustralian Koala2011233531
Perth MintAustralian Koala2012910480
Perth MintAustralian Koala2013388046
Perth MintAustralian Koala2014477209
Perth MintAustralian Koala2015334884
Perth MintAustralian Koala2016450899
Perth MintAustralian Koala2017300000
Perth MintAustralian Koala2018300000
Perth MintAustralian Koala2019166434
Perth MintAustralian Koala2020300000
Perth MintAustralian Koala2021300000
Perth MintAustralian Koala2022300000
Perth MintAustralian Lunar Opal2016 Year of the Monkey5000
Perth MintAustralian Lunar Opal2017 Year of the Rooster5000
Perth MintAustralian Lunar Opal2018 Year of the Dog5000
Perth MintAustralian Lunar Opal2019 Year of the Pig5000
Perth MintAustralian Lunar Opal2020 Year of the Mouse5000
Perth MintAustralian Lunar Opal2021 Year of the Ox5000
Perth MintAustralian Lunar Opal2022 Year of the Tiger5000
Perth MintAustralian Lunar 11999 Year of the Rabbit63,644
Perth MintAustralian Lunar 12000 Year of the Dragon118,697
Perth MintAustralian Lunar 12001 Year of the Snake71,301
Perth MintAustralian Lunar 12002 Year of the Horse99,632
Perth MintAustralian Lunar 12003 Year of the Goat102,164
Perth MintAustralian Lunar 12004 Year of the Monkey105,680
Perth MintAustralian Lunar 12005 Year of the Rooster92,691
Perth MintAustralian Lunar 12006 Year of the Dog98,825
Perth MintAustralian Lunar 12007 Year of the Pig87,009
Perth MintAustralian Lunar 12008 Year of the Mouse59,623
Perth MintAustralian Lunar 12009 Year of the Ox52,267
Perth MintAustralian Lunar 12010 Year of the Tiger56,077
Perth MintAustralian Lunar 22009 Year of the Ox300,000
Perth MintAustralian Lunar 22010 Year of the Tiger300,000
Perth MintAustralian Lunar 22011 Year of the Rabbit300,000
Perth MintAustralian Lunar 22012 Year of the Dragon300,000
Perth MintAustralian Lunar 22013 Year of the Snake300,000
Perth MintAustralian Lunar 22014 Year of the Horse300,000
Perth MintAustralian Lunar 22015 Year of the Goat300,000
Perth MintAustralian Lunar 22016 Year of the Monkey300,000
Perth MintAustralian Lunar 22017 Year of the Rooster300,000
Perth MintAustralian Lunar 22018 Year of the Dog300,000
Perth MintAustralian Lunar 22019 Year of the Pig300,000
Perth MintAustralian Lunar 32020 Year of the Mouse300,000
Perth MintAustralian Lunar 32021 Year of the Ox300,000
Perth MintAustralian Lunar 32022 Year of the Tiger300,000
Perth MintAustralian Lunar 32023 Year of the Rabbit300,000
Perth MintAustralian Swan201725000
Perth MintAustralian Swan201825000
Perth MintAustralian Swan201925000
Perth MintAustralian Swan202025000
Perth MintAustralian Swan202125000
Perth MintAustralian Swan202225000
Perth MintAustralian Nugget201930000
Perth MintAustralian Nugget202030000
Perth MintAustralian Nugget202130000
Perth MintAustralian Nugget202230000
Perth MintAustralian Kookaburra1990300,00021,671
Perth MintAustralian Kookaburra1991300,0006,673
Perth MintAustralian Kookaburra1992219,6946,766
Perth MintAustralian Kookaburra1993300,0005,121
Perth MintAustralian Kookaburra1994174,5612500
Perth MintAustralian Kookaburra1995154,2473000
Perth MintAustralian Kookaburra1996300,0003500
Perth MintAustralian Kookaburra1997159,4972,466
Perth MintAustralian Kookaburra1998103,1192,114
Perth MintAustralian Kookaburra1999109,3641,646
Perth MintAustralian Kookaburra2000104,1692,583
Perth MintAustralian Kookaburra2001169,2653,241
Perth MintAustralian Kookaburra200291,6041,733
Perth MintAustralian Kookaburra2003109,4391,571
Perth MintAustralian Kookaburra200484,4551,446
Perth MintAustralian Kookaburra200595,1452,346
Perth MintAustralian Kookaburra200687,044-
Perth MintAustralian Kookaburra2007213,436-
Perth MintAustralian Kookaburra2008300,000-
Perth MintAustralian Kookaburra2009300,000-
Perth MintAustralian Kookaburra2010300,000-
Perth MintAustralian Kookaburra2011500,000-
Perth MintAustralian Kookaburra2012500,00010000
Perth MintAustralian Kookaburra2013500,0005378
Perth MintAustralian Kookaburra2014500,0002550
Perth MintAustralian Kookaburra2015500,0008000
Perth MintAustralian Kookaburra2016500,0002401
Perth MintAustralian Kookaburra2017406,2652845
Perth MintAustralian Kookaburra2018243,7401935
Perth MintAustralian Kookaburra2019126,812
Perth MintAustralian Kookaburra2020375,914
Perth MintAustralian Kookaburra2021266,676
Perth MintAustralian Kookaburra2022313,995
Perth MintAustralian Kookaburra2023500000
Royal Australian MintAustralia ZOO2021 Cheetah25000
Royal Australian MintAustralia ZOO2020 Sumatran Tiger25000
Perth MintDolphinsSpinner Dolphin25000
Perth MintDolphinsFraser's Dolphin25000
Perth MintDolphinsBottlenose Dolphin25000
Perth MintQuokka202030000
Perth MintQuokka202130000
Perth MintQuokka2021 (kolor)5000
Perth MintQuokka202230000
Perth MintQuokka2022 (kolor)5000
Perth MintLunar Babies2015 Baby Goat 1/2 oz7500
Perth MintLunar Babies2016 Baby Monkey 1/2 oz7500
Perth MintLunar Babies2017 Baby Rooster 1/2 oz7500
Perth MintLunar Babies2018 Baby Dog 1/2 oz7500
Perth MintLunar Babies2019 Baby Pig 1/2 oz7500
Perth MintLunar Babies2020 Baby Mouse 1/2 oz7500
Perth MintLunar Babies2021 Baby Ox 1/2 oz7500
Perth MintLunar Babies2022 Baby Tiger 1/2 oz7500
Perth MintAustralian Age of Dinosaurs2014 Australovenator5000
Perth MintAustralian Age of Dinosaurs2015 Diamantinasaurus5000
Perth MintAustralian Age of Dinosaurs2015 Leaellynasaurus5000
Perth MintAlways Together2015 Kittens 1/2 oz7500
Perth MintAlways Together2016 Puppies 1/2 oz7500
Perth MintAlways Together2017 Foals 1/2 oz7500
Perth MintAlways Together2018 Penguins 1/2 oz7500
Perth MintAlways Together2020 Otter 1/2 oz7500
Perth MintAntarctic Territory2014 Wandering Albatross7500
Perth MintAntarctic Territory2015 Elephant Seal7500
Perth MintAustralian Bird of Paradise201850000
Perth MintAustralian Bird of Paradise201950000
Perth MintAustralian Stock Horse20139000
Perth MintAustralian Stock Horse20149000
Perth MintAustralian Stock Horse20159000
Perth MintAustralian Stock Horse20169000
Perth MintAustralian Stock Horse20179000
Perth MintAustralian Stock Horse2017 - Final Issue, 5 oz500
Perth MintAustralian Brumby2020 Brumby25000
Perth MintAustralian Brumby2021 Brumby25000
Perth MintBlack Flag2019 Queen Anne's Revenge15000
Perth MintBlack Flag2020 The Royal Fortune15000
Perth MintBlack Flag2021 The Red Flag Fleet15000
Perth MintChinese Myths and Legends2017 Dragon & Phoenix50000
Perth MintChinese Myths and Legends2018 Dragon & Tiger50000
Perth MintChinese Myths and Legends2019 Double Dragon50000
Perth MintChinese Myths and Legends2019 Dragon & Phoenix50000
Perth MintChinese New Year2017 Dragon5000
Perth MintChinese New Year20185000
Perth MintChinese New Year20195000
Perth MintChinese New Year20205000
Perth MintCubs2016 Tiger 1/2 oz5000
Perth MintCubs2016 Jaguar 1/2 oz5000
Perth MintCubs2016 Snow Leopard 1/2 oz5000
Perth MintCubs2016 White Lion 1/2 oz5000
Perth MintCubs2016 Lyns 1/2 oz5000
Perth MintDeadly & Dangerous2006 Red-back Spider5000
Perth MintDeadly & Dangerous2007 Great White Shark5000
Perth MintDeadly & Dangerous2008 Blue-ringed Octopus5000
Perth MintDeadly & Dangerous2009 Saltwater Crocodile5000
Perth MintDeadly & Dangerous2010 Eastern Brown Snake5000
Perth MintDeadly & Dangerous2011 Box Jellyfish5000
Perth MintDeadly & Dangerous2012 Funnel-web Spider5000
Perth MintDeadly & Dangerous2013 Yellow-bellied Sea Snake5000
Perth MintDeadly & Dangerous2014 Spider-hunting Scorpion5000
Perth MintDeadly & Dangerous2015 Australia's Bull Ant5000
Perth MintDeadly & Dangerous2016 Australia's Death Adder5000
Perth MintDeadly & Dangerous2017 Bull Shark5000
Perth MintDeadly & Dangerous2018 Dingo5000
Perth MintDeadly & Dangerous2019 Lionfish2500
Perth MintDeadly & Dangerous2020 Tarantula2500
Perth MintDeadly & Dangerous2021 Stingray2500
Perth MintDiwali Festival20175000
Perth MintDiwali Festival20185000
Perth MintDragon Rectangular2018500000
Perth MintDragon Rectangular2019250000
Perth MintDragon Rectangular2020250000
Perth MintDragon Rectangular2021250000
Perth MintDreaming Down Under2021 Kangaroo 1/2 oz5000
Perth MintDreaming Down Under2021 Koala 1/2 oz5000
Perth MintDreaming Down Under2021 Dingo 1/2 oz5000
Perth MintDreaming Down Under2021 Tasmanian Devil 1/2 oz5000
Perth MintDreaming Down Under2021 Wombat 1/2 oz5000
Perth MintEndangered & Extinct2011 Tasmanian Tiger5000
Perth MintEndangered & Extinct2012 Wedge-tailed Eagle5000
Perth MintEndangered & Extinct2013 Tasmanian Devil5000
Perth MintEndangered & Extinct2014 Green Turtle5000
Perth MintEndangered & Extinct2015 Mahogany Glider5000
Perth MintEndangered & Extinct2016 Southern Cassowary5000
Perth MintEndangered & Extinct2017 Green and Gold Bell Frog5000
Perth MintEndangered & Extinct2018 Powerful Owl5000
Perth MintGhostbusters2017 Crew5000
Perth MintGhostbusters2017 Slimer5000
Perth MintGhostbusters2017 Stay Puft5000
Perth MintGoddesses of Olympus2015 Hera 2oz2000
Perth MintGoddesses of Olympus2015 Athena 2oz2000
Perth MintGoddesses of Olympus2015 Aphrodite 2oz2000
Perth MintGods of Olympus2014 Zeus 2oz1500
Perth MintGods of Olympus2014 Poseidon 2oz1500
Perth MintGods of Olympus2014 Hades 2oz1500
Perth MintGods of Olympus2020 Zeus13500
Perth MintGods of Olympus2020 Zeus (Antiqued)1500
Perth MintGods of Olympus2021 Hades13500
Perth MintGods of Olympus2021 Hades (Antiqued)1500
Perth MintGods of Olympus2021 Poseidon13500
Perth MintGods of Olympus2021 Poseidon (Antiqued)1500
Perth MintGods of Olympus2022 Aphrodite13500
Perth MintGods of Olympus2022 Aphrodite (Antiqued)1500
Perth MintGods of Olympus2022 Hera13500
Perth MintGods of Olympus2022 Hera (Antiqued)1500
Perth MintJames Bond 0072020 Logo27000
Perth MintJames Bond 0072020 Logo (moneta w karcie)
Perth MintJames Bond 0072021 Logo (kolor, złoty)20000
Perth MintJames Bond 0072021 Logo (moneta w karcie, kolor, złoty)
Perth MintJames Bond 0072022 Logo (kolor, czarny)30000
Perth MintJames Bond 0072022 Logo (moneta w karcie, kolor, czarny)
Perth MintJames Bond 00760th Anniversary
Perth MintJames Bond 00760th Anniversary (kolor)
Perth MintJames Bond 00760th Anniversary (moneta w karcie)50000
Perth MintJames Bond 00760th Anniversary (moneta w karcie, kolor)
Perth MintJames Bond 00760th Anniversary 2oz (pozłacana)
Perth MintJames Bond 007James Bond Legacy 1st issue - Roger Moore (kolor)2000
Perth MintJames Bond 007James Bond Legacy 2nd issue - Roger Moore (kolor)5000
Perth MintJames Bond 0072020 No Time to Die-5000
Perth MintJames Bond 0072020 Golden Eye-5000
Perth MintJames Bond 0072021 Sean Connery-5000
Perth MintJames Bond 0072021 For Your Eyes Only-5000
Perth MintJames Bond 0072021 Diamonds Are Forever-5000
Perth MintJohn Wayne2020 Color5000
Perth MintJohn Wayne202015000
Perth MintJohn Wayne202115000
Perth MintLand Down Under2014 Goldrush5000
Perth MintLand Down Under2014 Great Berrier Reef5000
Perth MintLand Down Under2014 Stockman5000
Perth MintLand Down Under2014 Rock Fishing5000
Perth MintLooney Tunes2018 Bugs Bunny 1/2 oz5000
Perth MintLooney Tunes2018 Duffy Duck 1/2 oz5000
Perth MintLooney Tunes2018 Tweety Bird 1/2 oz5000
Perth MintLooney Tunes2018 Sylwester 1/2 oz5000
Perth MintLooney Tunes2018 Marry Christmas Star3000
Perth MintLooney Tunes2018 Taz 1/2 oz5000
Perth MintLooney Tunes2019 Porky Pig5000
Perth MintLooney Tunes2019 Lovestruck5000
Perth MintLucky Cats20183000
Perth MintLucky Cats20193000
Perth MintLucky Cats20203000
Perth MintLunar Quadrat Sets2020 Mouse1500
Perth MintLunar Quadrat Sets2021 Ox1500
Perth MintLunar Quadrat Sets2022 Tiger1500
Perth MintLunar Sets2015 Goat3000
Perth MintLunar Sets2016 Monkey3000
Perth MintLunar Sets2017 Rooster3000
Perth MintLunar Sets2018 Dog3000
Perth MintLunar Sets2019 Pig3000
Perth MintMap Shaped2012 Emu6000
Perth MintMap Shaped2013 Kangaroo6000
Perth MintMap Shaped2013 Platypus6000
Perth MintMap Shaped2014 Koala6000
Perth MintMap Shaped2014 Saltwater Crocodile6000
Perth MintMap Shaped2015 Wedge Tailed Eagle6000
Perth MintMap Shaped2015 Redback Spider6000
Perth MintMap Shaped2016 Great White Shark6000
Perth MintMap Shaped2016 Dingo6000
Perth MintMarvel2017 Spiderman50000
Perth MintMarvel2018 Thor50000
Perth MintMarvel2018 Black Panther50000
Perth MintMarvel2018 Iron Man50000
Perth MintMarvel2018 Deadpool50000
Perth MintMarvel2019 Captain America50000
Perth MintMarvel2019 Hulk50000
Perth MintMarvel2020 Venom50000
Perth MintMarvel2021 Wolverine50000
Perth MintMegafauna2013 Procoptodon6500
Perth MintMegafauna2014 Diprotodon6500
Perth MintMegafauna2014 Thylacoleo6500
Perth MintMother's Love2014 Lioness 1/2 oz6000
Perth MintMother's Love2014 Asian Elephant 1/2 oz6000
Perth MintMother's Love2014 Giraffe 1/2 oz6000
Perth MintMother's Love2014 Brown Bear 1/2 oz6000
Perth MintMother's Love2014 Orangutan 1/2 oz6000
Perth MintMythical Creatures2014 Color 5 oz1000
Perth MintMythical Creatures2015 High Relief 5 oz1000
Perth MintMythical Creatures2015 Dragon and His 9 Sons 5 oz1000
Perth MintMythical Creatures2016 High Relief5000
Perth MintMythical Creatures2016 Dragon and His 9 Sons 5 oz1000
Perth MintMythical Creatures2017 Dragon 2 oz1000
Perth MintMythical Creatures2017 Dragon and Phoenix50000
Perth MintMythical Creatures2018 Figure Eight Dragon 2 oz8888
Perth MintMythical Creatures2018 Phoenix 2 oz1000
Perth MintMythical Creatures2018 Unicorn 2 oz1000
Perth MintMythical Creatures2018 Dragon and Tiger50000
Perth MintMythical Creatures2018 Dragon 5 oz500
Perth MintMythical Creatures2018 Dragon and Phoenix2500
Perth MintMythical Creatures2019 Dragon and Phoenix 2 oz888
Perth MintMythical Creatures2019 Figure Eight Koi Fish 2 oz3888
Perth MintMythical Creatures2019 Double Dragon50000
Perth MintMythical Creatures2019 Dragon 5 oz388
Perth MintMythical Creatures2019 Double Dragon 2 oz888
Perth MintMythical Creatures2019 12 Lunar Animals 5 oz388
Perth MintMythical Creatures2019 Dragon and Phoenix 5 oz388
Perth MintMythical Creatures2020 Guan Yu 5 oz388
Perth MintMythical Creatures2020 Figure Eight Dragon and Phoenix 2 oz3888
Perth MintMythical Creatures2020 Double Pixiu50000
Perth MintMythical Creatures2020 Dragon Color 2 oz888
Perth MintMythical Creatures2021 Dragon and Tiger 2 oz888
Perth MintMythical Creatures2021 Fu Lu Shou 5 oz388
Perth MintMythical Creatures2021 Zhao Lun 5 oz388
Perth MintMythical Creatures2021 Color 5 oz488
Perth MintMythical Creatures2021 Double Dragon and Koi 2 oz888
Perth MintMythical Creatures2021 Signs of The Zodiac 5 oz388
Perth MintMythical Creatures2021 Double Dragon and Phoenix 2 oz888
Perth MintMythical Creatures2022 The White Tiger 2 oz888
Perth MintNew Born Baby2014 Kookaburra 1/2 oznielimitowany
Perth MintNew Born Baby2017 Kookaburra 1/2 oznielimitowany
Perth MintNew Born Baby2018 Stork 1/2 oznielimitowany
Perth MintNew Born Baby2019 Stork 1/2 oznielimitowany
Perth MintNew Born Baby2020 Stork 1/2 oznielimitowany
Perth MintNew Born Baby2021 Stork 1/2 oznielimitowany
Perth MintNorse Goddesses2017 Freya 2 oz2000
Perth MintNorse Goddesses2017 Frigg 2 oz2000
Perth MintNorse Goddesses2017 Hel 2 oz2000
Perth MintNorse Gods2016 Odin 2 oz2000
Perth MintNorse Gods2016 Thor 2 oz2000
Perth MintNorse Gods2016 Loki 2 oz2000
Perth MintOpal2012 Koala8000
Perth MintOpal2012 Wombat8000
Perth MintOpal2013 Kangaroo8000
Perth MintOpal2013 Pygmy Possum8000
Perth MintOpal2014 Tasmanian Devil8000
Perth MintOpal2014 Masked Owl8000
Perth MintOpal2015 Rough-Scaled Python8000
Perth MintOpal2015 Ghost Bat8000
Perth MintOpal2020 Great Southern Land5000
Perth MintOpal2021 Great Southern Land5000
Perth MintPolar Babies2017 Polar Bear 1/2 oz5000
Perth MintPolar Babies2017 Emperor Penguin 1/2 oz5000
Perth MintPolar Babies2017 Arctic Fox 1/2 oz5000
Perth MintPolar Babies2017 Harp Seal 1/2 oz5000
Perth MintPolar Babies2017 Sea Otter 1/2 oz5000
Perth MintPosters of WWII2015 Australian Red Cross5000
Perth MintPosters of WWII2016 War Bonds5000
Perth MintPosters of WWII2017 Home Front5000
Perth MintPosters of WWII2018 Peace Bonds5000
Perth MintPuppies2018 Beagle 1/2 oz5000
Perth MintPuppies2018 Border Collie 1/2 oz5000
Perth MintPuppies2018 Golden Retriever 1/2 oz5000
Perth MintPuppies2018 English Bulldog 1/2 oz5000
Perth MintPuppies2018 Poodle 1/2 oz5000
Perth MintReady Player One2018 Parzival5000
Perth MintReady Player One2018 Art3mis5000
Perth MintReady Player One2018 Aech5000
Perth MintReady Player One2018 Daito and Sho5000
Perth MintReptiles2013 Frilled Neck Lizard5000
Perth MintReptiles2014 Thorny Devil Lizard5000
Perth MintReptiles2015 Blue Tongue Lizard5000
Perth MintReptiles2016 Goanna5000
Perth MintReptiles2017 Saltwater Crocodile5000
Perth MintReptiles2018 Green Tree Python5000
Perth MintRoyal Coins2015 Royal Baby HRH Princess Charlotte Birth5000
Perth MintRoyal Coins2015 Longest Reigning Monarch Queen EII5000
Perth MintRoyal Coins2016 90th Birthday Queen EII5000
Perth MintRoyal Coins2017 70th Anniversary Royal Wedding5000
Perth MintRoyal Coins2018 65 Years of Coronation Queen EII5000
Perth MintRoyal Coins2019 Queen Victoria 2 oz2000
Perth MintRoyal Coins2019 200th Anniversary Queen Victoria5000
Perth MintRoyal Coins2021 95th Birthday Queen EII5000
Perth MintShark2014 Great White Shark 1/2 oz300000
Perth MintShark2015 Great Hammerhead Shark 1/2 oz150000
Perth MintShark2016 Tiger Shark 1/2 oznieznany
Perth MintSnugglepot & Cuddlepie20155000
Perth MintSnugglepot & Cuddlepie20165000
Perth MintStar Trek2015 Enterprise NCC-17015000
Perth MintStar Trek2015 Captain Kirk5000
Perth MintStar Trek2015 Enterprise5000
Perth MintStar Trek2015 Captain Pickard5000
Perth MintStar Trek2015 Deep Space 95000
Perth MintStar Trek2015 Captain Sisko5000
Perth MintStar Trek2015 Voyager5000
Perth MintStar Trek2015 Captain Janeway5000
Perth MintStar Trek2015 Enterprise II5000
Perth MintStar Trek2015 Captain Archer5000
Perth MintStar Trek2016 Enterprise5000
Perth MintStar Trek2016 Captain Kirk and Spock5000
Perth MintStar Trek2018 Discovery5000
Perth MintStar Trek2018 First Officer Burnham5000
Perth MintStar Trek - The Next Generation2017 The Next Generation3000
Perth MintStar Trek - The Next Generation2017 Crew 2 oz3000
Perth MintStar Trek - The Next Generation2017 Worf 2 oz1701
Perth MintStar Trek - The Original Series2015 Mr. Spock5000
Perth MintStar Trek - The Original Series2016 Enterprise NCC-17015000
Perth MintStar Trek - The Original Series2016 Enterprise NCC-1701 5 oz800
Perth MintStar Trek - The Original Series2017 Mirror Mirror3000
Perth MintStar Trek - The Original Series2018 Ships 2 oz850
Perth MintStar Trek - The Original Series2019 Discovery Crew 2 oz2000
Perth MintStar Trek - The Original Series2019 Captain Kirk2000
Perth MintStar Trek - The Original Series2019 Enterprise and Crew 2 oz1250
Perth MintSuicide Squad2019 Joker5000
Perth MintSuicide Squad2019 Harley Quinn5000
Perth MintStreet FighterRyu15000
Perth MintStreet FighterChun Li15000
Perth MintStreet FighterRyu (kolor)5000
Perth MintStreet FighterChun Li (kolor)5000
Perth MintStreet FighterRyu (moneta w karcie, kolor)5000
Perth MintStreet FighterChun Li (moneta w karcie, kolor)5000
Perth MintSuicide Squad2019 Deadshot5000
Perth MintThe Next GenerationCrocodile 2oz75000
Perth MintThe Next GenerationPiedfort Platypus & Baby 2oz75000
Perth MintThe Next GenerationKoala 2oz75000
Perth MintThe Next GenerationPiedfort Kookaburra 2oz75000
Perth MintThe Next GenerationDingo 2oz75000
Perth MintThe Simpsons2019 Donut Color3000
Perth MintThe Simpsons2019 The Simpson Family 2 oz Color2000
Perth MintThe Simpsons2019 Homer Simpson Color5000
Perth MintThe Simpsons2019 Bart Simpson Color5000
Perth MintThe Simpsons2019 Marge Simpson Color5000
Perth MintThe Simpsons2019 Duff Beer Color5000
Perth MintThe Simpsons2019 Homer Simpson25000
Perth MintThe Simpsons2019 Lisa Simpson Color5000
Perth MintThe Simpsons2019 Maggie Simpson Color5000
Perth MintThe Simpsons2020 Homer Simpson 1/2 oz Color15000
Perth MintThe Simpsons2020 Crusty The Clown22500
Perth MintThe Simpsons2020 Bart Simpson25000
Perth MintThe Simpsons2021 Homer Simpson 2 oz2000
Perth MintThe Simpsons2021 Itchy & Scratchy5000
Perth MintThe Simpsons2021 The Simpson Family22500
Perth MintThe Simpsons2021 Marge and Maggie22500
Perth MintThe Simpsons2022 Bart Simpson 2 oz3000
Perth MintTransformers2014 Lockdown5000
Perth MintTransformers2014 Bumblebee5000
Perth MintTransformers2014 Optimus Prime5000
Perth MintTreasures of The World2013 Europe7500
Perth MintTreasures of The World2015 North America7500
Perth MintWarfare2018 Roman Legion2000
Perth MintWarfare2018 Vikings2000
Perth MintWarfare2018 Hussars2000
Perth MintWealth and Wisdom2015 Goat5000
Perth MintWealth and Wisdom2016 Monkey - dwie monety1500
Perth MintWealth and Wisdom2017 Rooster - dwie monety1500
Perth MintWealth and Wisdom2018 Dog - dwie monety1500
Perth MintWealth and Wisdom2019 Pig - dwie monety1500
Perth MintAustralian Wedge-tailed Eagle2014
Perth MintAustralian Wedge-tailed Eagle20155000
Perth MintAustralian Wedge-tailed Eagle20165000 proof / 20000 high relief
Perth MintAustralian Wedge-tailed Eagle20175000 proof / 10000 high relief
Perth MintAustralian Wedge-tailed Eagle2018500005000 proof / 10000 high relief
Perth MintAustralian Wedge-tailed Eagle20195000010000 high relief
Perth MintAustralian Wedge-tailed Eagle2020500005000 proof
Perth MintAustralian Wedge-tailed Eagle2021500005000 proof
Perth MintAustralian Wedge-tailed Eagle2022500005000 high relief
Perth MintWombat202125000
Perth MintWombat202225000
Perth MintWombat2022 (moneta w karcie, kolor)2500
Pressburg MintMagnum Opus20000
Pressburg MintVivat Humanitas2020
Pressburg MintVivat Humanitas2021
Pressburg MintChronos2015
Pressburg MintChronos2016
Pressburg MintChronos2017
Pressburg MintChronos2018
Pressburg MintChronos201930000
Pressburg MintChronos202020000
Pressburg MintChronos202130000
Pressburg MintIcon2020 Diana30000
Pressburg MintIcon2021 Mona Lisa30000
Pressburg MintIcon2022 Marilyn Monroe30000
Pressburg MintTerra2019
Pressburg MintTerra202020000
Pressburg MintTerra202120000
Pressburg MintTerra2022
Pressburg MintEquilibrium2018
Pressburg MintEquilibrium2019
Pressburg MintEquilibrium202020000
Pressburg MintEquilibrium202130000
Private MintPrehistoric LifeQuetzalcoatlus10000
Private MintPrehistoric LifeArchaeopteryx10000
Private MintPrehistoric LifeWooly Mammoth10000
Private MintPrehistoric LifeMamenchisaurus10000
Private MintPrehistoric LifePlesiosaur10000
Private MintPrehistoric LifeT-Rex10000
Private MintPrehistoric Life2023 Titanoboa100002000 kolor
Private MintIcons of inspiration2021 Galileo10000
Private MintIcons of inspiration2021 Leonardo Da Vinci10000
Private MintIcons of inspirationNewton10000
Private MintIcons of inspirationAlbert Einstein10000
Private MintIcons of inspirationWright Brothers10000
Private MintBack to the Future Part2020 Part10000
Private MintBack to the Future2021 Part II10000
RwandaNautical Ounce2017 Santa Marianielimitowana
RwandaNautical Ounce2018 Endeavournielimitowana1000
RwandaNautical Ounce2019 Victorianielimitowana1000
RwandaNautical Ounce2020 Mayflowernielimitowana1000
RwandaNautical Ounce2021 Sedovnielimitowana1000
Royal Australian Mint50th Anniversary of Moon Landing201925000
Royal Australian MintBeneath the Southern Skies2020
Royal Australian MintBeneath the Southern Skies2021
Royal Australian MintAustralia's Most Dangerous2020 Redback Spider25000
Royal Australian MintAustralia's Most Dangerous2020 White Shark25000
Royal Australian MintAustralia's Most Dangerous2022 Desert Scorpion25000
Royal Australian MintAustralia's Most Dangerous2022 Box Jellyfish25000
Royal Australian MintLunar RAM2017 Year of the Rooster3000
Royal Australian MintLunar RAM2018 Year of the Dog10000
Royal Australian MintLunar RAM2019 Year of the Pig3500
Royal Australian MintLunar RAM2020 Year of the Rat50000
Royal Australian MintLunar RAM2021 Year of the Ox50000
Royal Australian MintLunar RAM2022 Year of the Tiger50000
Royal Australian MintLunar RAM2023 Year of the Rabbit50000
Royal Australian MintStar Wars2020 Mandalorian Mythosaur25000
Royal Australian MintStar Wars2021 Grogu Baby Yoda25000
Royal Australian MintStar Wars2021 Galactic Empire25000
Royal Australian MintStar Wars2021 The Mandalorian25000
Royal Australian MintStar Wars2021 Millenium Falcon100000
Royal Australian MintStar Wars2022 Grogu Baby Yoda25000
Royal Australian MintStar Wars2022 IG-1125000
Royal Australian MintStar Wars2022 Rebel Alliance25000
Royal Australian MintAustralian Kangaroo201620000
Royal Australian MintAustralian Kangaroo201520000
Royal Australian MintAustralian Kangaroo2014 (30th Anniversary)2000010000 proof high relief
Royal Australian MintAustralian Kangaroo201320000
Royal Australian MintAustralian Kangaroo201220000
Royal Australian MintAustralian Kangaroo201120000
Royal Australian MintAustralian Kangaroo201020000
Royal Australian MintAustralian Kangaroo200920000
Royal Australian MintAustralian Kangaroo20086802
Royal Australian MintAustralian Kangaroo20078598
Royal Australian MintAustralian Kangaroo200625535
Royal Australian MintAustralian Kangaroo200526146
Royal Australian MintAustralian Kangaroo200455057
Royal Australian MintAustralian Kangaroo200335230
Royal Australian MintAustralian Kangaroo200232376
Royal Australian MintAustralian Kangaroo200145562
Royal Australian MintAustralian Kangaroo200042638
Royal Australian MintAustralian Kangaroo199949298
Royal Australian MintAustralian Kangaroo199849298
Royal Australian MintAustralian Kangaroo199772850
Royal Australian MintAustralian Kangaroo199649298
Royal Australian MintAustralian Kangaroo199572850
Royal Australian MintAustralian Kangaroo199444,996 + Coin Fair 2,500
Royal Australian MintAustralian Kangaroo199372,853 + Coin Fair 5,000
Royal Australian MintImpressions of Australia2022 Kangaroo Series100005000
Royal Australian MintCoat of Arms2022 New South Wales50000
KOMSCOKorean Phoenix2020 30000
KOMSCOKorean Phoenix2021
Royal MintLandmarks of Britain2018 Trafalgar Square50000
Royal MintLunar2022 Rok Tygrysa
Royal MintMyths and Legends2021 Robin Hood-
Royal MintMyths and Legends2022 Maid Marian-
Royal MintMyths and Legends2022 Big John-
Royal MintMyths and Legends2022 King Arthur-
Royal MintMusic LegendsDavid Bowie25000
Royal MintMusic LegendsQueen25000
Royal MintMusic LegendsElton John250007500
Royal MintMusic LegendsThe Who25000
Royal MintMusic LegendsThe Rolling Stones25000
Royal MintThe Queen's BeastsCompleter (2oz BU, 1oz proof)nielimitowany7100
Royal MintThe Queen's BeastsThe Lion of Englandnielimitowany8500
Royal MintThe Queen's BeastsThe Griffin of Edward IIInielimitowany6250
Royal MintThe Queen's BeastsThe Red Dragon of Walesnielimitowany6000
Royal MintThe Queen's BeastsThe Unicorn of Scotlandnielimitowany4360
Royal MintThe Queen's BeastsThe Black Bull of Clarencenielimitowany5650
Royal MintThe Queen's BeastsThe Falcon of the Plantagenetsnielimitowany4360
Royal MintThe Queen's BeastsThe Yale of Beaufortnielimitowany4360
Royal MintThe Queen's BeastsThe White Lion of Mortimernielimitowany4310
Royal MintThe Queen's BeastsThe White Horse of Hanovernielimitowany3960
Royal MintThe Queen's BeastsThe White Greyhound of Richmondnielimitowany4400
Royal MintThe Royal Tudor BeastsThe Seymour Panthernielimitowany
Royal MintThe Royal Tudor BeastsThe Lion of Englandnielimitowany
Royal MintThe Royal Tudor BeastsThe Greyhound of Richmondnielimitowany
Royal MintThe Royal Tudor BeastsThe Yale of Beaufortnielimitowany
Royal MintThe Royal Tudor BeastsThe Tudor Dragonnielimitowany
Royal MintThe Royal Tudor BeastsThe Seymour Unicornnielimitowany
Royal MintThe Royal Tudor BeastsThe Royal Dragonnielimitowany
Royal MintThe Royal Tudor BeastsThe Queen’s Lionnielimitowany
Royal MintThe Royal Tudor BeastsThe Black Bull of Clarencenielimitowany
Royal MintThe Royal Tudor BeastsThe Queen’s Panthernielimitowany
Scottsdale MintAlien2021250001000 kolor
Scottsdale MintAlien2022250001500 kolor
Scottsdale MintLady Justice202150000
Scottsdale MintLady Justice2022100000
Scottsdale MintGiraffe202115000
Scottsdale MintGiraffe202215000
Scottsdale MintGorilla201550000
Scottsdale MintGorilla2016750002500
Scottsdale MintGorilla2017750002500 kolor
Scottsdale MintGorilla201875000
Scottsdale MintGorilla201975000
Scottsdale MintGorilla202075000
Scottsdale MintGorilla202175000
Scottsdale MintGorilla202275000
Scottsdale MintEgyptian Relic Series2016 Horus Proof-Antiqued 2oz-50000
Scottsdale MintEgyptian Relic Series2017 Ramesses II: Afterlife Proof-Antiqued 2oz-25000
Scottsdale MintEgyptian Relic Series2017 Ramesses II Proof-Antiqued 2oz-25000
Scottsdale MintEgyptian Relic Series2016 King Tut Proof-Antiqued 5oz-30000
Scottsdale MintEgyptian Relic Series2017 Nefertiti Proof-Antiqued 5oz-30000
Scottsdale MintEgyptian Relic Series2019 Sphinx Proof-Antiqued 5oz-20000
Scottsdale MintEgyptian Relic Series2020 Chariot of War Proof-Antiqued 5oz-5000
Scottsdale MintEgyptian Relic Series2021 Anubis Proof-Antiqued 5oz-5000
Scottsdale MintBarbados Trident201730000
Scottsdale MintBarbados Trident201830000
Scottsdale MintBarbados Trident2018 Pineapple Privy5000
Scottsdale MintBarbados Trident201930000
Scottsdale MintBarbados Trident202030000
Scottsdale MintBarbados Trident202130000
Scottsdale MintBarbados Trident202230000
Scottsdale MintMarlin201750000
Scottsdale MintMarlin2018500002500
Scottsdale MintMarlin201950000
Scottsdale MintMarlin202050000
Scottsdale MintMarlin202150000
Scottsdale MintMarlin202250000
Scottsdale MintSeahorse2018300001000
Scottsdale MintSeahorse201920000
Scottsdale MintSeahorse2020100007500
Scottsdale MintSeahorse202115000
Scottsdale MintTerracotta Warriors2018 Antique-Polish 5oz10000
Scottsdale MintTerracotta Warriors2019 Antique-Polish 5oz1500
Scottsdale MintTerracotta Warriors2020 Antique-Polish 5oz2500
Scottsdale MintTerracotta Warriors2021 Antique-Polish 5oz5000
?Mandala WildlifeMandala Hippo10000
?Mandala WildlifeMandala Buffalo10000
?Mandala WildlifeMandala Antelope10000
South African MintNaturaArchosauria Euparkeria50000
South African MintBig Five2021 Bawół15000
South African MintBig FiveNosorożec15000
South African MintBig FiveSłoń afrykański15000
South African MintBig FiveLew15000
South African MintBig FiveLampart15000
South African MintBig Five IIBawół15000
South African MintBig Five IINosorożec15000
South African MintBig Five IISłoń afrykański15000
South African MintBig Five IILew15000
South African MintBig Five IILampart15000
The East India CompanyAngel2021 Napoleon Angelnielimitowany1821
The East India CompanyThe Queen's Virtues2021 Victory
The East India CompanyThe Queen's Virtues2022 True
The East India CompanyThe Queen's VirtuesCharity
The East India CompanyThe Queen's VirtuesJustice2500
The East India CompanyThe Queen's VirtuesCourage2500
The East India CompanyThe Queen's VirtuesConstancy
The East India CompanyFaerie Queene2022 Una & Lion50001000
The East India CompanyFaerie Queene2023 Una & Redcrosse5000 / 1000 w karcie1000 (rok 2022)
The East India CompanyUna & the Lion20205000
The East India CompanyUna & the Lion20215000
The East India CompanyUna & the Lion20225000
People's Republic of ChinaPanda198310000
People's Republic of ChinaPanda198410000
People's Republic of ChinaPanda198510000
People's Republic of ChinaPanda19860
People's Republic of ChinaPanda198730000
People's Republic of ChinaPanda19880
People's Republic of ChinaPanda19892550008000
People's Republic of ChinaPanda199020000020000
People's Republic of ChinaPanda199110000020000
People's Republic of ChinaPanda199210000020000
People's Republic of ChinaPanda199312000020000
People's Republic of ChinaPanda199412000020000
People's Republic of ChinaPanda199520000010000
People's Republic of ChinaPanda199612000016000
People's Republic of ChinaPanda199750000100000
People's Republic of ChinaPanda1998250000100000
People's Republic of ChinaPanda199970000100000
People's Republic of ChinaPanda2000110000
People's Republic of ChinaPanda2001250000
People's Republic of ChinaPanda2001-D250000
People's Republic of ChinaPanda2002500000
People's Republic of ChinaPanda2003600000
People's Republic of ChinaPanda2004600000
People's Republic of ChinaPanda2005600000
People's Republic of ChinaPanda2006600000
People's Republic of ChinaPanda2007600000
People's Republic of ChinaPanda2008600000
People's Republic of ChinaPanda2009600000
People's Republic of ChinaPanda2010800000
People's Republic of ChinaPanda20116000000
People's Republic of ChinaPanda20128000000
People's Republic of ChinaPanda20138000000
People's Republic of ChinaPanda20148000000
People's Republic of ChinaPanda20158000000
People's Republic of ChinaPanda20168000000
People's Republic of ChinaPanda201710000000
People's Republic of ChinaPanda201810000000
People's Republic of ChinaPanda201910000000
People's Republic of ChinaPanda202010000000
People's Republic of ChinaPanda202110000000
People's Republic of ChinaPanda202210000000
People's Republic of ChinaPanda202310000000
Banco de MexicoLibertad19821,050,000
Banco de MexicoLibertad19831,002,200998
Banco de MexicoLibertad19841,014,000
Banco de MexicoLibertad19852,017,000
Banco de MexicoLibertad19861,699,42630008
Banco de MexicoLibertad1987500,00012000
Banco de MexicoLibertad19881,500,50010000
Banco de MexicoLibertad19891,396,50010000
Banco de MexicoLibertad19901,200,00010000
Banco de MexicoLibertad19911,650,51810000
Banco de MexicoLibertad19922,458,00010000
Banco de MexicoLibertad19931,000,0005002
Banco de MexicoLibertad1994400,0005002
Banco de MexicoLibertad1995500,0002000
Banco de MexicoLibertad1996300,0002000
Banco de MexicoLibertad1997100,0001500
Banco de MexicoLibertad199867,000500
Banco de MexicoLibertad199995,000600
Banco de MexicoLibertad2000340,0001600
Banco de MexicoLibertad2001725,0002000
Banco de MexicoLibertad2002850,0003800
Banco de MexicoLibertad2003805,0005400
Banco de MexicoLibertad2004450,0003000
Banco de MexicoLibertad2005698,2813300
Banco de MexicoLibertad2006300,0004000
Banco de MexicoLibertad2007200,0005800
Banco de MexicoLibertad2008950,00011000
Banco de MexicoLibertad20091,650,00010000
Banco de MexicoLibertad20101,000,00010000
Banco de MexicoLibertad20111,200,00010000
Banco de MexicoLibertad2012746,4004200
Banco de MexicoLibertad2013774,1009100
Banco de MexicoLibertad2014429,2004700
Banco de MexicoLibertad2015903,0007900
Banco de MexicoLibertad20161,437,50014950
Banco de MexicoLibertad2017636,0009700
Banco de MexicoLibertad201830000051500
Banco de MexicoLibertad20194020007500
Banco de MexicoLibertad20203000006850
Banco de MexicoLibertad20214500004450
Banco de MexicoLibertad20225500003400
Royal Canadian MintCreatures Of The North2020 Kraken 2oz
Royal Canadian MintCreatures Of The North2021 Werewolf 2oz
Royal Canadian MintMaple Leaf19881,062,000
Royal Canadian MintMaple Leaf19893,332,200
Royal Canadian MintMaple Leaf19901,708,800
Royal Canadian MintMaple Leaf1991644,300
Royal Canadian MintMaple Leaf1992343,800
Royal Canadian MintMaple Leaf19931,133,900
Royal Canadian MintMaple Leaf1994889,946
Royal Canadian MintMaple Leaf1995326,244
Royal Canadian MintMaple Leaf1996250,445
Royal Canadian MintMaple Leaf1997100,970
Royal Canadian MintMaple Leaf1998591,359
Royal Canadian MintMaple Leaf19991,229,442
Royal Canadian MintMaple Leaf2000403,652
Royal Canadian MintMaple Leaf2001398,563
Royal Canadian MintMaple Leaf2002576,196
Royal Canadian MintMaple Leaf2003684,750
Royal Canadian MintMaple Leaf2004680,925
Royal Canadian MintMaple Leaf2005955,694
Royal Canadian MintMaple Leaf20062,464,727
Royal Canadian MintMaple Leaf20073,526,052
Royal Canadian MintMaple Leaf20087,909,161
Royal Canadian MintMaple Leaf20099,727,592
Royal Canadian MintMaple Leaf201017,799,992
Royal Canadian MintMaple Leaf201123,129,966
Royal Canadian MintMaple Leaf201218,132,297
Royal Canadian MintMaple Leaf201328,222,061
Royal Canadian MintMaple Leaf201430,263,000
Royal Canadian MintMaple Leaf2015 (od 2015 brak danych z mennicy)-
US MintAmerican Silver Eagle19865,393,0051,446,778
US MintAmerican Silver Eagle198711,442,335904,732
US MintAmerican Silver Eagle19885,004,646557,370
US MintAmerican Silver Eagle19895,203,327617,694
US MintAmerican Silver Eagle19905,840,110695,510
US MintAmerican Silver Eagle19917,191,066511,924
US MintAmerican Silver Eagle19925,540,068498,543
US MintAmerican Silver Eagle19936,763,762405,913*
US MintAmerican Silver Eagle19944,227,319372,168
US MintAmerican Silver Eagle19954,672,051407,822
US MintAmerican Silver Eagle1995-W30,125*
US MintAmerican Silver Eagle19963,603,386498,293
US MintAmerican Silver Eagle19974,295,004440,315*
US MintAmerican Silver Eagle19984,847,549450,728
US MintAmerican Silver Eagle19997,408,640549,330
US MintAmerican Silver Eagle20009,239,132600,743
US MintAmerican Silver Eagle20019,001,711746,398
US MintAmerican Silver Eagle200210,539,026647,342
US MintAmerican Silver Eagle20038,495,008747,831
US MintAmerican Silver Eagle20048,882,754801,602
US MintAmerican Silver Eagle20058,891,025816,663
US MintAmerican Silver Eagle200610,676,5221,092,477*
US MintAmerican Silver Eagle2006-P Rev Pr248,875*
US MintAmerican Silver Eagle20079,028,036821,759
US MintAmerican Silver Eagle200820,583,000700,979
US MintAmerican Silver Eagle200930,459,0000*
US MintAmerican Silver Eagle201034,764,500849,861
US MintAmerican Silver Eagle201140,020,000947,355*
US MintAmerican Silver Eagle2011-S
US MintAmerican Silver Eagle2011-P Rev Pr99,882*
US MintAmerican Silver Eagle201233,742,500877,731*
US MintAmerican Silver Eagle2012-S281,792*
US MintAmerican Silver Eagle2012-S Rev Pr224,935*
US MintAmerican Silver Eagle201342,675,000934,818*
US MintAmerican Silver Eagle2013-W Rev Pr235,689*
US MintAmerican Silver Eagle2013-W Enh
US MintAmerican Silver Eagle201444,006,000944,757*
US MintAmerican Silver Eagle201547,000,000707,518*
US MintAmerican Silver Eagle201637,701,500521,432
US MintAmerican Silver Eagle201718,065,500(W): 440,596, (S): 123,799
US MintAmerican Silver Eagle201815,700,000(W): 411,397, (S): 208,258
US MintAmerican Silver Eagle201914,863,000(W): 375,180, (S): 192,811, Enh Rev Pr(W): 99,675, Enh Rev Pr(S): 29,909
US MintAmerican Silver Eagle202030,089,500(W): 381,110, (S): 208,859
US MintAmerican Silver Eagle2020-W V75 Privy Mark74,709
US MintAmerican Silver Eagle2021-P (Type 1)495,500
US MintAmerican Silver Eagle2021-W (Type 1)1,811,000*375,321
US MintAmerican Silver Eagle2021-S (Type 1)1,000,000
US MintAmerican Silver Eagle2021-W (Type 2)13,968,500*384,279
US MintAmerican Silver Eagle2021-S (Type 2)1,000,000272,181
US MintAmerican Silver Eagle2021-W Rev Pr (Type 1)123,923*
US MintAmerican Silver Eagle2021-S Rev Pr (Type 2)123,923*
US MintAmerican Silver Eagle2022 (Type 2)123,923*
Austrian Mint / Münze ÖsterreichVienna Philharmonic20087,773,000
Austrian Mint / Münze ÖsterreichVienna Philharmonic20099,014,800
Austrian Mint / Münze ÖsterreichVienna Philharmonic201011,358,200
Austrian Mint / Münze ÖsterreichVienna Philharmonic201117,873,700
Austrian Mint / Münze ÖsterreichVienna Philharmonic20128,769,200
Austrian Mint / Münze ÖsterreichVienna Philharmonic201314,536,400
Austrian Mint / Münze ÖsterreichVienna Philharmonic20144,643,508
Austrian Mint / Münze ÖsterreichVienna Philharmonic20157,298,593
Austrian Mint / Münze ÖsterreichVienna Philharmonic20163,448,390
Austrian Mint / Münze ÖsterreichVienna Philharmonic20172,064,804
Austrian Mint / Münze ÖsterreichVienna Philharmonic20182,101,592
Austrian Mint / Münze ÖsterreichVienna Philharmonic20192,904,983
Austrian Mint / Münze ÖsterreichVienna Philharmonic20207,193,117
Austrian Mint / Münze ÖsterreichVienna Philharmonic2021+ nakłady nieznane-
South African MintKrugerrand2017 50th Anniversary1000000
South African MintKrugerrand2018nieznany
South African MintKrugerrand2019nieznany
South African MintKrugerrand2020nieznany
South African MintKrugerrand2021nieznany
South African MintKrugerrand2022nieznany
South African MintKrugerrand2023nieznany
Royal MintBritannia1997 (.958 Ag)16,005
Royal MintBritannia1998 (.958 Ag)88,9093,044
Royal MintBritannia1999 (.958 Ag)69,394no proof coins released
Royal MintBritannia2000 (.958 Ag)81,301no proof coins released
Royal MintBritannia2001 (.958 Ag)44,8164,596
Royal MintBritannia2002 (.958 Ag)48,816no proof coins released
Royal MintBritannia2003 (.958 Ag)73,2712,016 / 5,000
Royal MintBritannia2004 (.958 Ag)100,0002,174 / 5,000
Royal MintBritannia2005 (.958 Ag)100,0001,539 / 2,500
Royal MintBritannia2006 (.958 Ag)100,0002,529 / 2,750
Royal MintBritannia2007 (.958 Ag)100,0005,157 / 7,500
Royal MintBritannia2008 (.958 Ag)100,0002,500 / 2,500 (Sold out)
Royal MintBritannia2009 (.958 Ag)100,0006,784
Royal MintBritannia2010 (.958 Ag)126,3676,539
Royal MintBritannia2011 (.958 Ag)100,0004,973
Royal MintBritannia2012 (.958 Ag)100,0002,500
Royal MintBritannia2013 (.999 Ag)Mint to Order2,500 in limited edition presentation, max mintage 8,500
Royal MintBritannia2013 (.999 Ag) Snake Privy Rim300,0000
Royal MintBritannia2014 (.999 Ag)Mint to Order2,500 in limited edition presentation, max mintage 5,300
Royal MintBritannia2014 (.999 Ag) Horse Privy Rim1,000,0000
Royal MintBritannia2015 (.999 Ag)Mint to Orderunknown
Royal MintBritannia2015 (.999 Ag) Ram Privy Rim200,0000
Royal MintBritannia2016 (.999 Ag)Mint to Orderunknown
Royal MintBritannia2016 (.999 Ag) Monkey Privy Rim176,3000
Geiger EdelmetalleNoah's Ark2011268,325
Geiger EdelmetalleNoah's Ark2012457,576
Geiger EdelmetalleNoah's Ark2013581,8
Geiger EdelmetalleNoah's Ark2014566,323
Geiger EdelmetalleNoah's Ark2015960,182
Geiger EdelmetalleNoah's Ark2016529,202
Geiger EdelmetalleNoah's Ark2017479,551
Geiger EdelmetalleNoah's Ark2018234,001
Geiger EdelmetalleNoah's Ark2019725,001
Geiger EdelmetalleNoah's Ark2020
Geiger EdelmetalleNoah's Ark2021
Geiger EdelmetalleNoah's Ark2022
BulmintBull and Bear2021500000
BulmintBull and Bear2022500000
BulmintBull and Bear2023500000
BulmintGoddess Europa2021nielimitowany
BulmintGoddess Europa2022nielimitowany
BulmintGoddess Europa2023nielimitowany